ДУИ: Имплементација на стратегијата за намалување на сиромаштијата

Имплементација на стратегијата за намалување на сиромаштијата [Рок: 2015]

Образложение:

Ветувањето се истражува

Сите коментари и забелешки поврзани со овој и другите написи на Вистиномер, барањата за корекции и појаснувања, како и предлозите за проверка на изјавите на политичарите и ветувањата на политичките партии, можете да ги доставите преку овој формулар

Оставете реакција