ДУИ: Реконструкција на градскиот стадион во Тетово

Реконструкција на градскиот стадион во Тетово [Рок: 2015 година]

Образложение:

Ветувањето се истражува

 

Сите коментари и забелешки поврзани со овој и другите написи на Вистиномер, барањата за корекции и појаснувања, како и предлозите за проверка на изјавите на политичарите и ветувањата на политичките партии, можете да ги доставите преку овој формулар

Оставете реакција