Browsing Tag

алка

Марк Закерберг не бил уапсен, туку носел алка на глуждот против напад од ајкули

За алката која Закерберг ја носи на  глуждот на ногата, медиумите веќе известија дека станува збор за ножна алка којашто треба да ги брка ајкулите да не дојдат во контакт со директорот на Фејсбук додека тој се рекреира на Хаваите.…