Browsing Tag

автомобил

Има разлика меѓу напукната и распукана шофершајбна

Видеото внатре во написот нема врска со тоа што го тврди постот. Видеото нуди решение како да се поправи шофершајбната која е мaлку напукната. Меѓу пукнатината прикажана во видеото и целосно распуканата шофершајбна на фотографијата во…