Browsing Tag

бизнис класа

Донев може да ги врати парите, како што тоа го сторија и функционери од ДИК

Директорот на Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот, Александар Донев, за новинската агенција „Макфакс“ изјави дека немал законска можност да ги врати во буџет парите за авио билети за бизнис класа при неговото патување во…