Browsing Tag

трагичен настан

Измислица е дека Халина Хачинс требало да снима документарец за педофилија во Холивуд

Постот што го рецензираме е невистинит. Халина Хачинс немала во план, ниту била инволвирана во документарен филм за наводна педофилска мрежа во Холивуд. Телевизискиот агент на Хачинс, Крег Мизрахи тоа го потврдиле за „Ју Ес Еј Тудеј“. Оваа…