Browsing Tag

вооружена пресметка

Немало четворица мртви во вооружена пресметка во Ченто, туку сообраќајка

Дел од порталите вечерва шират лажни вести за наводна престрелка во скопската населба Ченто и дури лицитираат со повеќе убиени. МВР апелира до граѓаните да не наседнуваат на вакви подметнувања и да не веруваат на лагите кои ги пласираат…