ВМРО-ДПМНЕ: Центри за социјална работа

Кадровско екипирање на Центрите за социјална работа.

Образложение:

Во недостиг на други информации, се повикуваме на Отчетот на ВМРО-ДПМНЕ, каде што стои дека е во тек кадровското екипирање на Центрите за социјална работа (почнато е, но не е довршено).

Линкови:

Сите коментари и забелешки поврзани со овој и другите написи на Вистиномер, барањата за корекции и појаснувања, како и предлозите за проверка на изјавите на политичарите и ветувањата на политичките партии, можете да ги доставите преку овој формулар

Оставете реакција