ВМРО-ДПМНЕ: Планови за управување со речниот слив на река Вардар

Ќе донесеме Планови за управување со речниот слив на река Вардар. Вредност – 1.7 мил.евра; [Рок: 2014 година]

Образложение:

Ветувањето се истражува

Сите коментари и забелешки поврзани со овој и другите написи на Вистиномер, барањата за корекции и појаснувања, како и предлозите за проверка на изјавите на политичарите и ветувањата на политичките партии, можете да ги доставите преку овој формулар

Оставете реакција