ВМРО-ДПМНЕ: Решавање на просторната локација на ВПД Тетово

Решавање на просторната локација за функционирање на ВПД Тетово.

Образложение:

Сè уште не е изнајдено решение за ВПД Тетово и реконструкцијата почнува сега.

Линкови:

Сите коментари и забелешки поврзани со овој и другите написи на Вистиномер, барањата за корекции и појаснувања, како и предлозите за проверка на изјавите на политичарите и ветувањата на политичките партии, можете да ги доставите преку овој формулар

Оставете реакција