ВМРО-ДПМНЕ: Центар за здравствен менаџмент

Нов Центар за здравствен менаџмент и развој на здравствениот систем – 1 милион евра (јуни 2009);

Образложение:

Изработен е проект [Пристапено на: 26.05.2011] но се уште не е отворен центарот.

Сите коментари и забелешки поврзани со овој и другите написи на Вистиномер, барањата за корекции и појаснувања, како и предлозите за проверка на изјавите на политичарите и ветувањата на политичките партии, можете да ги доставите преку овој формулар

Оставете реакција