ВМРО-ДПМНЕ: Заедничка база на номенклатури

Ќе подготвиме заедничка база на номенклатури како услов за постигнување на стандардизирана судска статистика.  Рок: крај на 2008;

Образложение:

Реализиран е проектот “Интернет страници за судовите”

Линкови:

Сите коментари и забелешки поврзани со овој и другите написи на Вистиномер, барањата за корекции и појаснувања, како и предлозите за проверка на изјавите на политичарите и ветувањата на политичките партии, можете да ги доставите преку овој формулар

Оставете реакција