ВМРО-ДПМНЕ: Закон за градот Скопје

Ќе предложиме нов Закон за градот Скопје, со кој ќе се обезбедат поголеми приходи за финансирање на градот Скопје.

Образложение

Нема предлог за нов Закон за градот Скопје.

Сите коментари и забелешки поврзани со овој и другите написи на Вистиномер, барањата за корекции и појаснувања, како и предлозите за проверка на изјавите на политичарите и ветувањата на политичките партии, можете да ги доставите преку овој формулар

Оставете реакција