Browsing Tag

мис

Не е точно дека ексукраинската мисица се вклучува во борбите во Украина

Порнешната мис на Украина, Анастасија Лена на својот Инстаграм профил објави фотографии на кои позира со автоматска пушка, но тоа не значи дека таа  се приклучила на украинската армија. Анастасија Лена објавила фотографии на својот…