ВМРО-ДПМНЕ: Библиотеки во Р. Македонија

Компјутеризација и дигитализација на библиотеките. Рок: 2010год.

Образложение:

Реализиран е проектот Компјутеризација и дигитализација на библиотеките.

Линкови:

Сите коментари и забелешки поврзани со овој и другите написи на Вистиномер, барањата за корекции и појаснувања, како и предлозите за проверка на изјавите на политичарите и ветувањата на политичките партии, можете да ги доставите преку овој формулар

Оставете реакција