ДУИ: Ново средно училичте за Арачиново и Асанбег

Изградба на ново средно училичте за Арачиново и Асанбег [Рок: 2015 година]

Образложение:

Ветувањето се истражува


 

Сите коментари и забелешки поврзани со овој и другите написи на Вистиномер, барањата за корекции и појаснувања, како и предлозите за проверка на изјавите на политичарите и ветувањата на политичките партии, можете да ги доставите преку овој формулар

Оставете реакција