ВМРО-ДПМНЕ: Отворено одделение на КПД Штип

Ќе изградиме отворено одделение на КПД Штип 2009 –2011 година;

Образложение:

Не е изградено отворено одделение на КПД Штип (и во самиот Отчет на ВМРО-ДПМНЕ стои дека овој проект не е завршен).

Линкови:

Сите коментари и забелешки поврзани со овој и другите написи на Вистиномер, барањата за корекции и појаснувања, како и предлозите за проверка на изјавите на политичарите и ветувањата на политичките партии, можете да ги доставите преку овој формулар

Оставете реакција