ВМРО-ДПМНЕ: Правна база на податоци

Ќе се имплементира Правната база на податоци во Министерството за правда и ќе се преземат законите од Службен весник на РМ . Рок: крај на 2008.

Образложение:

Во функција е Правната база на податоци [Пристапено на: 24.05.2011] во Министерството за правда.

Сите коментари и забелешки поврзани со овој и другите написи на Вистиномер, барањата за корекции и појаснувања, како и предлозите за проверка на изјавите на политичарите и ветувањата на политичките партии, можете да ги доставите преку овој формулар

Оставете реакција