ВМРО-ДПМНЕ: Трансформација на ЈП Агроберза во Стоковна берза

Трансформација на ЈП агроберза во Стокова берза (рок 2008 година) .

Образложение:

ВМРО-ДПМНЕ во Отчетот вели дека овој проект нема да се реализира поради изнаоѓање на подобро решение.

Линкови:

Сите коментари и забелешки поврзани со овој и другите написи на Вистиномер, барањата за корекции и појаснувања, како и предлозите за проверка на изјавите на политичарите и ветувањата на политичките партии, можете да ги доставите преку овој формулар

Оставете реакција