ВМРО-ДПМНЕ: Дисциплински центри за малолетници

Отворање Дисциплински центри за малолетници.

Образложение:

Досега е отворен еден Дисциплински центар за малолетници, на 17.02.2011.

Линкови:

Сите коментари и забелешки поврзани со овој и другите написи на Вистиномер, барањата за корекции и појаснувања, како и предлозите за проверка на изјавите на политичарите и ветувањата на политичките партии, можете да ги доставите преку овој формулар

Оставете реакција